Relaties

Bob Totaal, Rotterdam, www.bobtotaal.nl
Vioolschool Fraaij, Den Haag, www.vioolschoolfraaij.nl
Hager Bewaking, Den Haag, www.hager-bewaking.nl
OrangeFruit&Supergeek b.v., Berkel en Rodenrijs, www.orangefruit.nl
Phias Smulparadijs, Den Haag www.phiassmulparadijs.nl
Push2organise, Vlaardingen www.push2organise.nl
RLD Security, Den Haag, www.rldsecurity.nl
Schipper vloerservice, Brielle www.trapstofferen.nl
Stichting Robrassa, Den Haag www.robrassa.com
Stichting Thuispoli, Den Haag www.thuispoli.nl
Tesselschade Arbeid Adelt, Den Haag, www.tesselschade-arbeidadelt.nl
Tattoo Jaco, Wateringen, www.tattoojaco.nl
de Vliegende Keep, Voorburg, www.devliegendekeep.nl
Vliegerop BV, Den Haag, www.vliegerop.com
Versmarkt Vreeburg, Leidschendam, www.versmarktvreeburg.nl

Administratiekantoor BéJé steunt stichting ROBrasSa
De stichting heeft ten doel het voorzien van muziekverenigingen, muziekscholen en brassbands in Afrika van (basis)instrumenten voor een brassband en verrichten van al hetgeen met vorenstaande verband houdt of daartoe bevorderlijk kan zijn. Voorbeelden hiervan zijn bladmuziek, muziekstandaards en kostuums. www.robrassa.com